O nas

IBET POLSKA oferuje szeroki pakiet iluminacji miejskich. Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i wynajem oświetlenia. Zapewniamy również dostawę i montaż. Z naszych usług korzystało już wiele polskich gmin.

Jesteśmy generalnym wykonawcą lub podwykonawcą prac z zakresu: budownictwo teletechniczne, elektroenergetyczne, modernizacja i konserwacja oświetlenia, lokalizacja uszkodzeń kablowych, iluminacje, sygnalizacja świetlna, paszportyzacja/audyt, masterplan oświetlenia i inne.

Świadczymy usługi na terenie Polski i zza granicą.

Jesteśmy silną grupą wielu samodzielnych i wykwalifikowanych ekip wykonawczych, które są wspierane przez młody, ambitny zespół sprzedażowy. Posiadamy bardzo duże możliwości, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości współpracy, zarówno w systemie wykonawstwa generalnego, jak i podwykonawstwa. Bogate doświadczenie pozwala nam przygotować zawsze ofertę na miarę potrzeb Klienta, a o każdą rozpoczętą współpracę dbamy z należytą starannością. Jako podwykonawca działamy lojalnie i na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro naszego bezpośredniego klienta, dbając o jego dobre imię w trakcie wykonywania prac.

Zapraszamy na naszą stronę www.ibetpolska.pl